Par mums

Montesori bērnu attīstības centrs „Darbīgās rociņas” ir privātā pirmsskolas izglītības iestāde, kas savā darbā balstās uz pasaulē atzīto un plaši pielietoto Marijas Montesori metodi.

Izglītības iestāde reģistrēta Izglītības iestāžu reģistrā (reģistrācijas nr.3401802858) un īsteno licencētu pirmsskolas izglītības programmu (kods 01011111).

Pie mums darbojas bērni vecumā no 2 gadiem līdz skolas gaitu uzsākšanai pilnas dienas grupā no plkst. 8.00 līdz 18.00, rīta nodarbībās no plkst.8.00 līdz 12.00 un radošajās interešu nodarbībās.

Mēs atrodamies Rīgas centrā - Lāčplēša ielā 36-6 - mājīgās un gaišās telpās.

Kāpēc „Darbīgās rociņas”?

Tāpēc, ka Montesori pedagoģijā bērna darbošanās ar rokām ir īpaši nozīmīga. Visi Montesori materiāli, ar kuriem bērni darbojas ir veidoti tā, lai trenētu bērna pirkstiņus, attīstītu pareizu zīmuļa un pildspalvas satvērienu ar trīs rakstīšanas pirkstiem un nodrošinātu glīta rokraksta veidošanos.

Roka ir svarīgs izteikšanās instruments cilvēces vēsturiskajā attīstībā jau kopš pirmajiem zīmējumiem uz  alu sienām. Ir zinātniski pierādīts fakts, ka darbošanās ar rokām, ar pirkstiem stimulē smadzeņu centrus, kuri ir atbildīgi par valodas attīstību.

©2010, Visas tiesības aizsargātas info@darbigasrocinas.lv